Horizon Zero Dawn PS4

Stav tovaru Nový
Vzdialená budúcnosť
Nová éra ľudstva
V zarastenom postapokalyptickej svete, kde príroda pohltila ruiny zabudnuté civilizácie, prežívajú zbytky ľudstva ako primitívne kmene lovcov a zberačov. Nadvládu nad novou divočinou teraz majú Stroje - obávaní mechanickí tvorovia neznámeho pôvodu.

Vylepšené pre systém PS4 Pre
Táto hra je vylepšená pre systém PS4 Pre - to znamená, že bola aktualizovaná, aby podporovala supersilný výkon tejto špičkovej technológie.
Uži si vylepšenú grafiku, vyššiu snímkovú frekvenciu alebo vyššie rozlíšenie - možnosť hrať v 1080p na televízoroch HD *.

Vyvrheľ, ktorý chce niekam patriť
Hraj za Aloy, mladú lovkyňu, ktorá sa snaží medzi zvyškami zabudnuté minulosti objaviť svoj osud. Jej vlastné kmeň sa jej už od narodenia stráni, ale Aloy aj napriek tomu trénuje svoju obratnosť, prešibanosť a presnú mušku, aby dokázala loviť Stroje, brániť sa pred nepriateľskými kmene a prežiť v neúprosné divočine.

Stratená minulosť - Tajomstvo Predkov
Putujte svetom plným podivných artefaktov a rozpadajúcich sa ruín, aby si odhalil jeho najväčšie tajomstvo. Ako to, že mu vládnu stroje, a čo sa stalo s civilizáciou, ktorá tu bola predtým? Odpovede na tieto otázky budú mať vplyv nielen na Aloy, ale aj na celé ľudstvo.

Proti silnejšiemu nepriateľovi
Ponor sa do prepracovaného PRG príbehu, ktorému nechýba ani veľmi rôznorodý systém taktických súbojov. Spoj primitívne výbavu s pokročilou technológiou a vytvor zariadenia, ktoré predátormi premení v korisť. Vymysli jedinečné stratégie, ako uloviť jednotlivé Stroje a zajatých jedinca hacknúť, aby tí slúžili.

Dynamický svet - Špičková technológia otvoreného sveta
Preskúmaj nádhernú krajinu plnú života. Putujte neskutočne detailnými lesy, impozantnými pohoriami a pôsobivými ruinami zabudnuté civilizácie. To všetko vo svete s dynamickým systémom počasie a plným denným cyklom.

Dostupnosť: Skladom

55,99 €

Ponúkni svoju hru na výmenu

Toggle Block Social