Halo 4 Limited Edition (X360)

Stav tovaru Použitý
Odohrávajúc sa takmer päť rokov po udalostiach z hry Halo 3 posúva Halo 4 Halo odvážnym novým smerom a tvorí kulisy pre novú epickú sci-fi ságu, v ktorej sa Master Chief vracia čeliť osudu a postaviť sa starovekému zlu, ktoré ohrozuje osud celého vesmíru. Po stroskotaní na tajomnom svete obklopený novými nepriateľmi a smrtiaciami technológiami vesmír už nikdy nebude taký ako predtým.

Okrem bohatého príbehu a kampane zavádza Halo 4 nový priekopnícky multiplayer s názvom Halo Infinity Multiplayer, ktorý stavia na bohatej multiplayerovej histórii značky Halo, a ktorý ďalej inovuje a mení spôsob, akým hráči vnímajú herný príbeh a multiplayerový zážitok. Vstúpte do sveta Infinity a zažite originálny Halo multiplayer a Spartan Ops, fiktívne epizodické kooperatívne misie

Master Chief sa vracia, aby bojoval so starovekým zlom usilujúcim sa o pomstu a vraždenie. Ľudstvo a vesmír už nikdy nebudú ako predtým.

Zažite úsvit nového epického Halo dobrodružstva sám, alebo na rozdelenej obrazovke s až tromi priateľmi

Infinity Multiplayer v Halo 4 ponúka rozšírenú sadu multiplayerových režimov, zbraní, vozidiel, brnení a systém vylepšovania Spartan 4 .

Porážajte súperov v sviežich, pohlcujúcich nových herných režimoch a stratégiách.

Sledujte svoje skupiny, štatistiky a skóre na HaloWaypoint.com.

Ponorte sa do grafiky, zvuku a impozantnej hrateľnosti Halo 4, vrátane tajomnej a smrtiacej novej triedy nepriateľov.

Dostupnosť: Skladom

16,99 €

Ponúkni svoju hru na výmenu

Toggle Block Social

Video